اجاره سوئیت و ویلا در شمالغرب کشور برای استادان، کارمندان و زبان آموزان گرامی تیکـــــــا!

 

دوست عزیز تیکایی! هنگام سفر به شهرهای آذری زبان (شمالغرب کشور) میتونی از وبسایت تخصصی و بومی (به مرکزیت تبریز) خدمات اقامت و رزرو انواع اقامتگاه (سوئیت، خانه ویلایی مبله، ویلای استخردار و هتل آپارتمان) رو از اسنپ سوئیت بگیری! ما از لحظه تصمیم به سفر توسط شما تا آخرین لحظه حضورتان در شهر مقصد کنارتان هستیم! و افتخار میزبانی و خدمت رسانی چندین ساله به شما هموطنان گرامی را داریم!

اسنپ سوئیت واحدهای اقامتی معدود و در شهرهای معدودی ارائه میکند! زیرا شعار ما کیفیت بالاتر در خدمات است؛ و هدف ما حداکثر میزان رضایت هموطنان در امر گردشگری است نه کمیت و بهره وری مالی بیشتر!

شهرهای تبریز، ارومیه، جلفا، سرعین، اردبیل و ماکو شهرهای تحت پوشش وبسایت بوده و واحدهای گلچین شده از این شهرها (از لحاظ تمیزی و آراستگی، رفتار مناسب با میهمان و فیدبک های گرفته شده از مسافران) در طی سالها کار و برای سلیقه های مختلف برای رزرو در وبسایت قرار داده شدند، همچنین اکثر واحدها توسط تیم وبسایت عکاسی شده و حضورا بررسی شدند.

 

اجاره سوئیت، هتل آپارتمان و ویلا در تبریز

اجاره سوئیت و ویلا در ارومیه

اجاره سوئیت و خانه ویلایی در جلفا

اجاره خانه ویلایی دربستی در سرعین

 

 

معرفی سامانه آموزش زبان تیکا

یادگیری زبان یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که ما برای جانماندن از پیشرفت، لازم است ادامه دهیم و در این مسیر پیگیر باشیم. آموزشگاه آنلاین تیکا با فراهم‌کردن امکان آموزش آنلاین زبان، باعث شده تا زبان دلخواه خود را از میان ۱۴ زبان بتوانیم انتخاب کنیم. همچنین کلاس آنلاین زبان شما در ساعتی برگزار می‌شود که برای شما ممکن و راحت باشد.

 

مزایای بی نظیر سامانه آموزشی تیکا:

 


ثبتنام در دوره های آموزشی سامانه آنلاین تیکا با تخفیف ویژه ۲۵ %!


 

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.